KOMANDA

Profesionalūs grožio specialistai, sukaupę pavydėtiną žinių bagažą ir ilgalaikę patirtį. Tokia yra V.G. Meimar grožio namų šeima. Kviečiame į svečius ir patikėti save į patikimas rankas, kurios žino kas – geriausia Jums.

V.G Meimar Grožio Namuose, mūsų grožio meistrai padės Jums sukurti savo įvaizdį, suteiks vertingų patarimų, sužinosite naujausias tendencijas, kurios šiuo metu vyrauja pasaulio grožio industrijoje.

VESTA

Meimar įkūrėja – plataus profilio kirpėja

Sveiki! Esu V.G. Meimar Grožio namų įkūrėja ir plataus profilio kirpėja. Savo profesinį kelią pradėjau prieš septynerius metus ir tikiu, kad mano srityje ribų nėra, todėl mokausi bei semiuosi žinių – visada. „Air touch“, „Balayage“, „Hand touch“, „Shatush“ – šios plaukų dažymo technikos yra mano stiprioji pusė. Visgi, manau, kad gražiausi plaukai – sveiki plaukai, todėl visada atidžiai įvertinu klienčių esamą būklę ir pasisakau už racionalius eksperimentus. Mano darbas – atskleisti Jūsų esamą grožį. Na ir žinoma, smagiai pasišnekučiuoti prie gardžios kavos.

ILMEDA

plataus profilio kirpėja

Sveiki ir gražūs plaukai yra viena iš svarbiausių išvaizdos detalių. Gali apsirengti kokybiškus drabužius, apsiauti prabangius batus, bet jei plaukai bus nesutvarkyti – pastangos gerai bei stilingai atrodyti gali nueiti veltui. 
Asmeniškai pati visada nuoširdžiai bandau įsiklausyti į kiekvieno kliento norus bei stengiuosi maksimaliai juos išpildyti. Iš šalies gali atrodyti, kad plaukai, tai tik detalė, tačiau be detalės – visuma nebus pilnai išpildyta. 

ROBERTA

plataus profilio kirpėja

Tikiu, kad mums visiems į naudą pokyčiai. Net ir tada jei jie – tik kitoks kirpimas ar nauja plaukų spalva. Juk išoriniai išvaizdos pokyčiai, turi įtakos vidiniams: atsiranda daugiau energijos kažką daryti bei išauga pasitikėjimas savimi. Mano patarimas būtų tiems kas ieško įkvėpimo arba nori paspartinti vidinius pokyčius – užsukite į grožio saloną.
Savo kelią grožio srityje pradėjusi nuo vyriškų kirpimų, po truputį mokinausi ir tobulėjau koloristikos bei šukuosenų modeliavimo sferoje. Šiai dienai turiu sukaupusi 10 metų darbo patirtį, tačiau tobulumui ribų nėra. Visada stengiuosi žengti kartu su naujausiomis tendencijomis, o tai išpildyti padeda įvairūs mokymai bei seminarai.

INDRĖ

plataus profilio kirpėja

Savo kelionę grožio srityje ties koloristika ir modeliniais vyriškais bei moteriškais kirpimais, pradėjau jau prieš 7-rius metus. Baigusi ,,Rush Hair & Beauty academy” Londone, 5-rius metus tobulėjau ir tuo pačiu dirbau įvairiuose grožio salonuose. 
Sugrįžusi į Lietuvą visada stengiuosi pritaikyti savo sukauptas žinias ir patirtį – klientams. O mano tikslas – visada siekti geriausio rezultato. 

INGRIDA

plataus profilio kirpėja

Kalbant apie grožio receptus – visada akcentuoju, kad svarbiausia yra meilė ir dėmesys sau. Kartais reikia tiek ne daug , kad žmogaus akys ir vėl spindėtų. 
Savo kūrybą ir meistriškumą atradau per spalvas ir modeliuojamus vyriškus kirpimus. Nuoširdžiai įsiklausau į visus klientų norus ir maksimaliai stengiuosi išpildyti juos, nes šypsena kliento veide yra didžiausias atlygis už atliktą darbą. 

VALDA

KOLORISTĖ IR PRIAUGINTŲ PLAUKŲ SPECIALISTĖ

Esu kvalifikuota plaukų stilistė – kirpėja. Atlieku įvairius dažymus, kirpimus, plaukų priauginimą, gydomąsias ir atstatomąsias plaukų procedūras. Domiuosi naujovėmis, tobulėju įvairiuose seminaruose. Nuolat tobulindama savo žinias, stengiuosi klientams suteikti geriausią rezultatą. Pats geriausias klientų įvertinimas, tai tos ,,žibančios” akys, išeinant iš grožio namų.

LIGINTA

plataus profilio kirpėja

Sausi, lūžinėjantys bei žvilgesį praradę plaukai Jums yra tikras galvos skausmas? Aš žinau sprendimo būdą, kaip priversti Jus vėl pamilti savo plaukus. Svarbiausia yra bendradarbiavimas, kadangi dažnu atveju vien tik atliekamų procedūrų salone nepakanka, jog rezultatas tenkintų tiek klientą, tiek mane pačią. 
Vienas iš svarbiausių aspektų, tai Jūsų plaukų priežiūra namuose. Visada esu pasiruošusi atsakyti į Jūsų rūpimus klausimus bei padėti sudaryti plaukų priežiūros planą namuose. Tik sveiki plaukai, bus gražūs plaukai!

VIKTORIJA

BARBER

Ilgą laiką svajojusi ir pagaliau pasiryžusi tapti vyrų kirpėja – barbere, greitai įsiliejau į šio pobūdžio sritį. Įvairūs iššūkiai ir sunkumai lydėjo kiekvieną dieną, kol pagaliau tai tapo mano kasdienybe. Visada išsikeliu sau aukštus tikslus, o vyriškus kirpimus stengiuosi atlikti iki smulkiausių detalių, kad galutinis rezultatas džiugintų tiek klientą, tiek mane pačią.

MAKSIM

BARBER

Artėjant mano tetos vestuvėms, nuvykau apsikirpti į barber saloną, kuriame pirmoje vietoje mane be proto sužavėjo barber profesionalių meistrų darbas. Tai ir buvo momentas, nuo kurio pradėjau svajoti bei planuoti savo kaip barberio karjerą.
Vėliau sekė visų būtinų įrankių pirkimas bei studijos barber mokykloje. Viskas taip susidėliojo, jog atsidūriau tinkamu laiku, tinkamoje vietoje, siekiant savo užsibrėžto tikslo. 
Ir šiai dienai dirbant barberiu, galiu pasidžiaugti kiekviena nuostabia diena, kuri man suteikia naujus susitikimus su žmonėmis, įdomius pokalbius bei mylimą darbą, kas manau ir yra svarbiausia.  

KRISTINA

MANIKIŪRININKĖ

Rankos – tai pirmiausia, į ką susitikimo metu atkreipiamas dėmesys. Kad ir kur Jūs bebūtumėte, pokalbiuose su dalykiniais partneriais, pasimatyme, teatre, vakarėlyje – Jūsų rankos visuomet bus dėmesio centre. Tvarkingam bei išpuoselėtam manikiūrui, reikėtų skirti šiek tiek dėmesio.
Savo kelionę kaip manikiūro ir pedikiūro specialistė, tęsiu jau 7-rius metus. Tai profesija, kurioje nėra kada atsikvėpti. Šis darbas nuolatos reikalauja mokymosi bei tobulėjimo. Savo žinių bagažą plečiu lankydamasi tokiuose seminaruose kaip: ,,IBX SISTEOS – Atkuria ir sustiprina natūralų nagą iš vidaus“, ,,INTERNATIONAL TRAINING CENTER OF NAILS AESTHETICS – Nails shaping is easy“, ,,GEHWOL – Pėdų odos ir nagų priežiūra“, ,,Ieva Jasiuvėnaitė – Aparatinis ir kombinuotas manikiūras“ ir daug kitų…

ASTA

MANIKIŪRININKĖ

Tvarkingas bei estetiškai gerai atrodantis manikiūras yra viena iš svarbiausių Jūsų įvaizdžio detalių. Norint pasiekti geriausių rezultatų, man neužtenka, kad išėję klientai jaustųsi gražesni. Tokį rezultatą gali gauti pas beveik kiekvieną manikiūro srities specialistą. 
Mano tikslas – kad kiekvienas klientas apsilankęs pas mane, išeitų su profesionaliai atliktu manikiūru ar pedikiūru, kuriuo galėtų džiaugtis dar 3-4 savaites, įgautų daugiau pasitikėjimo savimi bei būtų labiau unikalesnis. 
Laimingas klientas – laiminga bei labiau motyvuota aš pati.

ALINA

MANIKIŪRININKĖ

Sveiki, esu Alina iš Ukrainos, kalbu tik Rusų kalba. Esu dėkinga V.G. Meimar grožio namams už suteiktą galimybę ir paramą prisidėti prie jų kolektyvo, taip pat dėkoju klientams už pasitikėjimą mano atliekamu darbu. Maloniai jūsų laukiu atvykstant!

SIMONA

KOSMETOLOGĖ

Labas! Noriu prisistatyti jums, esu Simona – estetinės ir medicininės krypties kvalifikuota kosmetologė. Nuo pat jaunystės turėjau tikslą dirbti grožio srityje ir atkakliai to siekiau. Džiaugiuosi galėdama dirbti mylimą darbą, bei nuolatos tobulėti savo klientų labui. Klientų grįžtamasis ryšys padeda man tobulėti kaip profesionalei, esu jiems už tai dėkinga, kad pasitiki manimi. Taigi profesionalumas ir aukščiausia kokybė yra mano keliami reikalavimai sau.
Kiekvienas esate unikalus, todėl vizito metu svarbu išsiaiškinti jūsų poreikius, problemas, odos tipą bei būklę. Tik tuomet galiu pasiūlyti tinkamiausias procedūras, priemones, bei gydymo planą.
Susisiekime ir atraskime jūsų odai tinkamiausias procedūras ir priemones!

KARINA

KOSMETOLOGĖ – VIZAŽISTĖ

Grožio industrijoje dirbu jau 7 metus. Šis profesinis kelias prasidėjo gana netikėtai: jausdama didelę meilę viskam, kas susiję su makiažu, nusprendžiau keisti veiklos sritį ir iš odontologijos pasaulio, atkeliavau čia, kur ir esu iki šiol. Vizažo kelias prasidėjo nuo studijų vienoje žinomiausių makiažo akademijų Lietuvoje, vėliau sekė individualūs mokymai pas garsiausius šalies profesionalus. Asmeninių ambicijų ir meilės darbui vedina, žinių bagažą nusprendžiau pildyti kosmetologijos studijomis, nuolat tobulinuosi įvairiuose seminaruose. Esu orientuota į aukščiausio lygio paslaugas: ant Jūsų odos nugula tik PRO ir LUX klasės produktai. Itin didelį dėmesį skiriu darbo higienai, infekcijų kontrolei, o tam pasitarnauja turimos medicininės žinios. Mano tikslas – nuolat kaupti žinias, tobulinti atliekamų procedūrų technikas, ieškoti naujų produktų ir procedūrų, kurių pagalba galima pasiekti pačius geriausius rezultatus ir išpildyti Jūsų lūkesčius.

ANDRA

MASAŽUOTOJA

Masažas – vienas maloniausių būdų stiprinti ir saugoti savo sveikatą. Ir tai yra daugiau negu tik technikų rinkinys. Integruojant praktiką su nuolatiniu domėjimusi žmogaus kūnu, jo sistemomis, masažo terapija įgyja gilesnę prasmę ir tikslą. Mano manymu, prisilietimas yra tobulas žmonijos instinktas, kuris nuramina tiek kūną, tiek protą.