KOMANDA

Profesionalūs grožio specialistai, sukaupę pavydėtiną žinių bagažą ir ilgalaikę patirtį. Tokia yra V.G. Meimar grožio namų šeima. Kviečiame į svečius ir patikėti save į patikimas rankas, kurios žino kas – geriausia Jums.

V.G Meimar Grožio Namuose, mūsų grožio meistrai padės Jums sukurti savo įvaizdį, suteiks vertingų patarimų, sužinosite naujausias tendencijas, kurios šiuo metu vyrauja pasaulio grožio industrijoje.

VESTA

Meimar GROŽIO NAMŲ įkūrėja 

Sveiki! Esu V.G. Meimar Grožio namų įkūrėja ir plataus profilio kirpėja. Savo profesinį kelią pradėjau prieš septynerius metus ir tikiu, kad mano srityje ribų nėra, todėl mokausi bei semiuosi žinių – visada. „Air touch“, „Balayage“, „Hand touch“, „Shatush“ – šios plaukų dažymo technikos yra mano stiprioji pusė. Visgi, manau, kad gražiausi plaukai – sveiki plaukai, todėl visada atidžiai įvertinu klienčių esamą būklę ir pasisakau už racionalius eksperimentus. Mano darbas – atskleisti Jūsų esamą grožį. Na ir žinoma, smagiai pasišnekučiuoti prie gardžios kavos.

ILMEDA

plataus profilio kirpėja

Sveiki ir gražūs plaukai yra viena iš svarbiausių išvaizdos detalių. Gali apsirengti kokybiškus drabužius, apsiauti prabangius batus, bet jei plaukai bus nesutvarkyti – pastangos gerai bei stilingai atrodyti gali nueiti veltui. 
Asmeniškai pati visada nuoširdžiai bandau įsiklausyti į kiekvieno kliento norus bei stengiuosi maksimaliai juos išpildyti. Iš šalies gali atrodyti, kad plaukai, tai tik detalė, tačiau be detalės – visuma nebus pilnai išpildyta. 

ROBERTA

plataus profilio kirpėja

Tikiu, kad mums visiems į naudą pokyčiai. Net ir tada jei jie – tik kitoks kirpimas ar nauja plaukų spalva. Juk išoriniai išvaizdos pokyčiai, turi įtakos vidiniams: atsiranda daugiau energijos kažką daryti bei išauga pasitikėjimas savimi. Mano patarimas būtų tiems kas ieško įkvėpimo arba nori paspartinti vidinius pokyčius – užsukite į grožio saloną.
Savo kelią grožio srityje pradėjusi nuo vyriškų kirpimų, po truputį mokinausi ir tobulėjau koloristikos bei šukuosenų modeliavimo sferoje. Šiai dienai turiu sukaupusi 10 metų darbo patirtį, tačiau tobulumui ribų nėra. Visada stengiuosi žengti kartu su naujausiomis tendencijomis, o tai išpildyti padeda įvairūs mokymai bei seminarai.

INDRĖ

plataus profilio kirpėja

Savo kelionę grožio srityje ties koloristika ir modeliniais vyriškais bei moteriškais kirpimais, pradėjau jau prieš 7-rius metus. Baigusi ,,Rush Hair & Beauty academy” Londone, 5-rius metus tobulėjau ir tuo pačiu dirbau įvairiuose grožio salonuose. 
Sugrįžusi į Lietuvą visada stengiuosi pritaikyti savo sukauptas žinias ir patirtį – klientams. O mano tikslas – visada siekti geriausio rezultato. 

INGRIDA

plataus profilio kirpėja

Kalbant apie grožio receptus – visada akcentuoju, kad svarbiausia yra meilė ir dėmesys sau. Kartais reikia tiek ne daug , kad žmogaus akys ir vėl spindėtų. 
Savo kūrybą ir meistriškumą atradau per spalvas ir modeliuojamus vyriškus kirpimus. Nuoširdžiai įsiklausau į visus klientų norus ir maksimaliai stengiuosi išpildyti juos, nes šypsena kliento veide yra didžiausias atlygis už atliktą darbą. 

VALDA

KOLORISTĖ IR PRIAUGINTŲ PLAUKŲ SPECIALISTĖ

Esu kvalifikuota plaukų stilistė – kirpėja. Atlieku įvairius dažymus, kirpimus, plaukų priauginimą, gydomąsias ir atstatomąsias plaukų procedūras. Domiuosi naujovėmis, tobulėju įvairiuose seminaruose. Nuolat tobulindama savo žinias, stengiuosi klientams suteikti geriausią rezultatą. Pats geriausias klientų įvertinimas, tai tos ,,žibančios” akys, išeinant iš grožio namų.

KRISTINA

plataus profilio kirpėja

Darbas su plaukais ne visada kuria tik kirpimą ar dažymą. Visų pirma, tai bendras įvaizdis bei stiliaus detalė. Vyrai ar moterys, ilgų ar trumpų plaukų savininkai, puoselėjantys natūralumą ar ieškantys praktiško varianto, visada stengiuosi patenkinti klientų lūkesčius bei išlydėti su šypsena veide.

LIGINTA

plataus profilio kirpėja

Sausi, lūžinėjantys bei žvilgesį praradę plaukai Jums yra tikras galvos skausmas? Aš žinau sprendimo būdą, kaip priversti Jus vėl pamilti savo plaukus. Svarbiausia yra bendradarbiavimas, kadangi dažnu atveju vien tik atliekamų procedūrų salone nepakanka, jog rezultatas tenkintų tiek klientą, tiek mane pačią. 
Vienas iš svarbiausių aspektų, tai Jūsų plaukų priežiūra namuose. Visada esu pasiruošusi atsakyti į Jūsų rūpimus klausimus bei padėti sudaryti plaukų priežiūros planą namuose. Tik sveiki plaukai, bus gražūs plaukai!

VIKTORIJA

BARBER

Ilgą laiką svajojusi ir pagaliau pasiryžusi tapti vyrų kirpėja – barbere, greitai įsiliejau į šio pobūdžio sritį. Įvairūs iššūkiai ir sunkumai lydėjo kiekvieną dieną, kol pagaliau tai tapo mano kasdienybe. Visada išsikeliu sau aukštus tikslus, o vyriškus kirpimus stengiuosi atlikti iki smulkiausių detalių, kad galutinis rezultatas džiugintų tiek klientą, tiek mane pačią.

VYTIS

BARBER

Nuo vyriškų plaukų kirpimų, barzdos modeliavimų ar antakių korekcijų iki jaunikio paruošimo vestuvėms. Per septynerius darbo metus nepaliaujamai tobulinau savuosius barberio sugebėjimus, kaskart pateisindamas, o neretai ir pranokdamas net reikliausių klientų lūkesčius. 
Stiprioji mano pusė – tarptautinio darbo patirtis ir gebėjimas kirpti bei formuoti įvairių tautybių vyriškus plaukus bei šukuosenas. Didžiausią laimę darbe teikia besišypsantys, laimingi ir sugrįžtantys klientai. Pats nuostabiausias jausmas padėti žmogui jaustis gražiu ir pasitikinčiu savimi. 

ASTA

MANIKIŪRININKĖ

Tvarkingas bei estetiškai gerai atrodantis manikiūras yra viena iš svarbiausių Jūsų įvaizdžio detalių. Norint pasiekti geriausių rezultatų, man neužtenka, kad išėję klientai jaustųsi gražesni. Tokį rezultatą gali gauti pas beveik kiekvieną manikiūro srities specialistą. 
Mano tikslas – kad kiekvienas klientas apsilankęs pas mane, išeitų su profesionaliai atliktu manikiūru ar pedikiūru, kuriuo galėtų džiaugtis dar 3-4 savaites, įgautų daugiau pasitikėjimo savimi bei būtų labiau unikalesnis. 
Laimingas klientas – laiminga bei labiau motyvuota aš pati.

NERINGA

MANIKIŪRININKĖ

Stiprūs, sveiki, gražūs bei taisyklingos formos nagai, tai rezultatas, kurio siekiu kiekvieno kliento apsilankymo metu. Savo kelionę manikiūro srityje pradėjau daugiau kaip prieš penkerius metus, per kuriuos teko lankytis daugelyje mokymų ir seminarų. Manikiūro srityje nuolatos atsiranda naujos technikos, produktų gamintojai bei pačios priemonės, todėl visada viską norisi išbandyti ir išmokti, kad klientams galėčiau pasiūlyti profesionalią bei naujovių kupiną paslaugą. Tikiu, kad klientams svarbu ne tik tvarkingas manikiūras, bet ir geras ryšys, skleidžiamos teigiamos emocijos, todėl apsilankius mano darbo vietoje, pasijusite lyg mini terapijoje. Labai vertinu visus savo klientus, todėl su kiekvienu apsilankymu išeisite ne tik su gražiu manikiūru, bet ir su gera nuotaika.

SIMONA

KOSMETOLOGĖ

Labas! Noriu prisistatyti jums, esu Simona – estetinės ir medicininės krypties kvalifikuota kosmetologė. Nuo pat jaunystės turėjau tikslą dirbti grožio srityje ir atkakliai to siekiau. Džiaugiuosi galėdama dirbti mylimą darbą, bei nuolatos tobulėti savo klientų labui. Klientų grįžtamasis ryšys padeda man tobulėti kaip profesionalei, esu jiems už tai dėkinga, kad pasitiki manimi. Taigi profesionalumas ir aukščiausia kokybė yra mano keliami reikalavimai sau.
Kiekvienas esate unikalus, todėl vizito metu svarbu išsiaiškinti jūsų poreikius, problemas, odos tipą bei būklę. Tik tuomet galiu pasiūlyti tinkamiausias procedūras, priemones, bei gydymo planą.
Susisiekime ir atraskime jūsų odai tinkamiausias procedūras ir priemones!

KARINA

KOSMETOLOGĖ – VIZAŽISTĖ

Grožio industrijoje dirbu jau 7 metus. Šis profesinis kelias prasidėjo gana netikėtai: jausdama didelę meilę viskam, kas susiję su makiažu, nusprendžiau keisti veiklos sritį ir iš odontologijos pasaulio, atkeliavau čia, kur ir esu iki šiol. Vizažo kelias prasidėjo nuo studijų vienoje žinomiausių makiažo akademijų Lietuvoje, vėliau sekė individualūs mokymai pas garsiausius šalies profesionalus. Asmeninių ambicijų ir meilės darbui vedina, žinių bagažą nusprendžiau pildyti kosmetologijos studijomis, nuolat tobulinuosi įvairiuose seminaruose. Esu orientuota į aukščiausio lygio paslaugas: ant Jūsų odos nugula tik PRO ir LUX klasės produktai. Itin didelį dėmesį skiriu darbo higienai, infekcijų kontrolei, o tam pasitarnauja turimos medicininės žinios. Mano tikslas – nuolat kaupti žinias, tobulinti atliekamų procedūrų technikas, ieškoti naujų produktų ir procedūrų, kurių pagalba galima pasiekti pačius geriausius rezultatus ir išpildyti Jūsų lūkesčius.

EIVINA

BLAKSTIENŲ PRIAUGINIMO MEISTRĖ – VIZAŽISTĖ

Visada ir visur, nesvarbu kuriuo paros metu, Jūs galite žavėti aplinkinius savo žvilgsniu, pasitelkiant vieną mažą mergaitišką gudrybę. Visa paslaptis slypi blakstienų priauginime, kuris ir padės Jums visada atrodyti nepriekaištingai. 
Dirbti grožio industrijos srityje bei gražinti klientes buvo mano vaikystes svajonė. Makiažai ir blakstienų priauginimas mane jau lydi 5-rius metus, per juos nuolat atnaujinu savo žinias bei mokinuosi pas geriausius meistrus Lietuvoje. Labai myliu savo darbą ir nuostabias klientes! Visų lauksiu atvykstančių pas mane pasigražinti ir tikiu, kad Jūsų nenuvilsiu!

GERDA

KOSMETOLOGĖ – MASAŽUOTOJA

Masažas – vienas maloniausių būdų stiprinti ir saugoti savo sveikatą. Ir tai yra daugiau negu tik technikų rinkinys. Integruojant praktiką su nuolatiniu domėjimusi žmogaus kūnu, jo sistemomis, masažo terapija įgyja gilesnę prasmę ir tikslą. Mano manymu, prisilietimas yra tobulas žmonijos instinktas, kuris nuramina tiek kūną, tiek protą.

RIMANTĖ

ADMINISTRATORĖ